مشاوره عروسی

مشاوره تشریفات

مشاوره تشریفات مجالس و خدمات مجالس زبرا رز

برای اجرای مناسب و دلنشین یک مراسم و یا یک جشن و ثبت آن در خاطر میزبان و تمام مهمانان باید چند آیتم به خوبی در نظر گرفته شود :

یکی از مهمترین انها گل آرایی میباشد ، گل یکی از زیبا ترین و دلنشین ترین افریده خداوند مهربان است که با زیبایی و عطر دلنشین خود طراوت خاصی را به انسان منتقل میکند.
در همین خصوص گروه اجرایی تشریفات مجالس پل با دارا بودن یکی از برجسته ترین دیزاینرهای حال حاضر کشورمان این آیتم را به خوبی در قالب خاصی با متد روز اروپا در مراسم شما اجرا میکند.
شناخت گل ، رنگ گل ، طراحی دسته بندی و نیز قرار گیری و چینش صحیح و با علم مربوطه انها در کنار هم به صورتی که زیبایی گل را چندین برابر کند نکته ایست که باید فقط آن را از مجموعه ما بخواهید.

گل ارایی جشن عروسی در چندین قسمت مختلف اجرا میشود :

جایگاه عروس و داماد در جشن عروسی و نامزدی به این دلیل که تمام تایم مراسم نگاه ویژه ای از طرف مهمانان به این قسمت میباشد و باید از لحاظ زیبایی این جایگاه به صورت خاصی طراحی و گل ارایی شود.
جایگاه کندی بار و یا برش کیک در جشن تولد
.میز مهمان، چون ساعتها میهمانان در طول مراسم مشغول صحبت و گپ زدن و پذیرایی هستن ، پس گل نقش بسزایی در ارامش انها خواهد داشت.
گل ارایی ورودی باغ و یا سالن ، چون ورود و خروج مهمان در طول مراسم از انجاست و باید به صورت ویژه ای دیزاین شود .
و فضاهای دیگری همچون بار شمع ، سفره عقد ، میز گیفت ( یادبود )، میز شام ، روی ستونها ، کنار پیست دنس ، روی پل ، روی استخر و ….

گزینه دیگر پذیرایی ازمهمانان است که قسمت قابل توجه ای میباشد که باید به صورت ویژه ای در خور مراسم به آن پرداخت :
در ابتدای مراسم که طبیعتا مهمان تازه وارد مراسم شده هیچ چیز مثل یک نوشیدنی به انها لذت نخواهد داد، که بسته به فصول مختلف نوع ان هم تغییر خواهد کرد ، مثلا در فصل پاییز و زمستان یک نوشدنی گرم بسیار دلچسب خواهد بود ودر فصل بهار وتابستان شروع پذیرایی با انواع آبمیوه های طبیعی خنک بسیار دلنشین است

قسمت دوم، پذیرایی میوه و شیرینی میباشد.
تیم تخصصی تدارکات خدمات مجالس زیرا رز این امر را به صورت ویژه ای در نظر میگیرند ، خرید میوه های دستچین شده فصل که روز مراسم تهیه شده و به صورت کاملا بهداشتی شسته و ضد عفونی میگردد و داخل ظرفهای میوه خوری مخصوص با چینشی زیبا بر روی میز مهمان از شروع مراسم قرار میگیرند و در طول مراسم بارها توسط تیم پذیرایی تشریفات مجالس پل مجددا شارژ میگردد.
نکته بعدی پذیرایی شیرینی میباشد که باید آن را در نظر گرفت .
مهم ترین نکته تازه بودن مواد اولیه شیرینی میباشد ، که تیم تدارکات با وجود قرارداد با بهترین و برند ترین قنادی های تهران این امر را نیز میسر کرده اند.
نکته بعدی کوچک بودن و سرو راحت شیرینی و البته زیبایی آن است که باید حتما در نظر گرفته شود.

قسمت سوم یک میان وعده مناسب میباشد که پیشنهاد تشریفات مجالس زبرا رز به شما سروکیک و یا پذیرایی فینگر فود در طول مراسم است.
قسمت پایانی پذیرایی در مراسم که مهمترین نکته نیز هست سرو شام میباشد.
مواد اولیه کاملا تازه
برنج کاملا ایرانی
طعم لذیذ غذا
کمیت و کیفیت
در نظر گرفتن طبع غذایی متفاوت مهمانان
چیدمان و تزیین بسیار زیبا و دلچسب غذا در ظروف شف
پذیرایی انواع نوشیدنی مربوط به سرو شام با در نظر گرفتن تمام سلیقه ها
انواع سالادهای ایرانی و فرنگی در ظروف زیبا
سرو دسرهای متنوع در شات های تک نفره
و ظروف پذیرایی مناسب و شیک بدون لب پریدگی و تمییز.
تشریفات مجالس و خدمات مجالس پل با دارا بودن اَشپزخانه کاملا صنعتی و نیروی حرفه ای در امر پخت و طبخ غذا به شما این نوید را میدهد که لذیذ ترین غذایی که تا به حال میل نکرده اید را تجربه و نوش جان کنید.

برای مشاوره کامل با ما تماس بگیرید  موسسه زبرا رز

 
مشاوره جهت برگزاری  مراسم

مشاور برگزاری مراسم عروس

یکی از دغدغه های زوج های جوان، این است که باید چه کارهایی را قبل از مراسم عروسی خود انجام دهند. مشاوران  تشریفات زندگی رویایی ، بیان می کنند که بیش از ۹۰ درصد عروس و دامادها، سوالاتی که از آنها می پرسند در زمینه کارهای قبل از برگزاری مراسم عروسیشان است. در این مقاله سعی کرده ایم، یکی از اساسی ترین مشکلات عروس و دامادها را به صورت گزینه ای و با جزئیات بیشتر مورد بررسی قرار دهیم. این مشکل، به چک لیستی از فعالیت هایی است که یک عروس و داماد باید مدتها قبل از انجام مراسم خودشون، آنها را انجام دهند.

نکته ی مهم این است که چون این موارد را زمان بندی شده گذاشته ایم، ترتیب انجام آنها را رعایت کنید.

چک لیست کارهای عروسی

۶ ماه تا یکسال قبل از عروسی

۱- راجع به نوع عروسی خود فکر کنید. آیا می خواهید عروسی شما خیلی بزرگ و رسمی باشد یا کوچک و دوستانه؟

یادتان باشد تا این مرحله را انجام نداده اید، به هیچ عنوان سراغ مراحل بعدی نروید. چونکه مراحل بعدی، کاملا وابسته به این موضوع است. با خودتان صادق باشید و در ابتدا با همسر خود این مورد را بررسی کنید.

۲- راجع به این که دوست دارید عروسی شما در چه بازه زمانی از سال برگزار شود تصمیم بگیرید.
۳- بودجه خود را برای عروسی تخمین بزنید و محل تأمین آن را مشخص کنید.

شاید گفت یکی از مواردی که زوج های جوان در ابتدا اصلا به آن توجهی ندارند، مشخص کردن میزان بودجه ی آنها برای برگذاری مراسم عروسیشان می باشد.

 

خیلی خیلی خیلی مهم است.

دچار شک و تردید نشوید. به امید کسی نمانید. فکرتان را روی هم بریزید و جنگ اول را انجام دهید و به یک نتیجه ی قاطع برسید.

(مراحل برگزاری یک مراسم عروسی از ۶ ماه قبل)

۴- روز عروسی خود را دقیقاً تعیین کنید.

 

بهتر است از ابتدا چند تاریخ را با اولویت مشخص کنید تا در صورت لزوم (مانند در دسترس نبودن تالار یا عکاس و فیلمبردار مورد نظر) تاریخ عروسی را عوض کنید.

۵- تاریخ انتخابی خود را با میهمانان مهم  (میهمانانی که دوست دارید حتماً در عروسی شما حضور داشته باشند و در شهر یا کشوری دیگر زندگی می کنند)  در میان بگذارید تا از امکان حضور آن ها در مراسم مطمئن شوید.
۶- درباره انتخاب خدمات دهندگان مختلف مراسم عروسی تحقیق کنید.
۷- با آماده کردن لیست اولیه میهمانان عروسی، تعداد آنها را تخمین بزنید.

تعداد میهمانان، انتخاب مکان برگزاری مراسم را تحت تأثیر قرار می دهد.

 

ثبت یک روز خاطرانگیز با استودیو روضاتی 09121964298

اگر تعداد مهمان های شما مشخص نباشد، روز عروسی، یک دفعه با یک فاجعه روبرو می شوید. پس به خودتان زحمت بدهید و بنشینید و تعداد مهمان های خود را دربیاورید.

۸- مدل لباس عروس خود را انتخاب کنید.

این انتخاب، برای دختر خانم ها، آنقدر مهم است که حاضر هستند روزها و ساعت ها در مزون های سراسر شهر، قدم بزنند تا بتوانند لباس رویایی شب عروسی خود را پیدا کنند.

در این مورد با هیچ کسی هم شوخی ندارند و مبلغ آن هم برایشان مهم نیست. خب حق دارند. تمام عمرشان، خودشان را در این لباس تصور کرده اند. پس ما خودمان را درگیر این موضوع مهم نمی کنیم.

در مقاله ای، بهترین و جدیدترین مدل های لباس عروس را برایتان بیان کرده ایم.

۹- تالار پذیرایی یا باغ عروسی خود را انتخاب و رزرو کنید.

تالار جزو، گرانترین هزینه های مراسم ازدواج و عروسی به حساب می آید.

علاوه بر این مشکل، پیدا کردن یک تالار زیبا و دلپذیر سخت است. بعد از آن پیداکردن یک تالار عروسی زیبا و دلپذیر، با قیمت و بودجه ی  شما بسیار سخت است.

مشکل بعدی و اساسی، پیدا کردن یک تالار زیبا با بودجه شما، در تاریخی که شما می خواهید مراسم عروسی خود را برگزار کنید، می باشد.

تصور اینکه باید حداقل ده روز زمان برای پیدا کردن تالار عروسی مورد نظر خود بگردید، بسیار سخت است.

برای مشاوره و انتخاب بهترین گزینه ها با کادر مجرب و حرفه ای تشریفات زندگی رویایی تماس بگیرید.

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید

استراحت خوب و بیدار شدن به موقع

سعی کنید روز قبل از عروسی استراحت خوبی داشته باشید و از کارهای استرس زا خودداری کنید تا صبح عروسی شادابی بیشتری داشته باشید. ساعت را طوری تنظیم کنید که 2 ساعت قبل از بیرون رفتن جهت انجام امور مربوط به عروسی تان بیدار شوید. یک دوش آب گرم و یک فنجای چای میل کنید.

گذراندن وقت با پدر و مادر

یکی از بزرگترین تاسف هایی که بعدا ممکن است پیش آید گذراندن وقت با پدر و مادر است. بهتر است چند دقیقه وقت خود را با پدر و مادرتان بگذرانید. این آخرین روزی است که شما در منزل آنها هستید و بهتر است خداحافظی به شکل نمادین انجام شود تا هم باعث خوشنودی آنها شوید و هم خاطره خوبی از این روز در ذهن شما و آنها باقی بماند. البته که شما همواره فرزند آنها خواهید بود.

پیام به همسرتان

در جمله ای به همسرتان پیام دهید و ابراز احساسات کنید نسبت به دوری او و علاقه مندی خود را نسبت به دیدار با او بیان کنید.

صبحانه بخورید

بطور جدی: استرس قبل از عروسی ممکن است باعث شد اشتهای شما کم شود. اما با توجه به اینکه روز پر مشغله ای را دارید و نیاز به انرژی حتما خوردن صبحانه را فراموش نکنید. سعی کنید مواد شیرین و گرم صبح روز عروسی تان میل کنید.

بررسی آب و هوا

قبل از بیرون رفتن از خانه بهتر است وضعیت آب و هوا را بررسی کنید و  آمادگی بدترین شرایط آب و هوایی را داشته باشید.

بررسی وسایل مورد نیاز

در صبح روز عروسی تان قبل از خارج شدن بهتر است وسایل مورد نیاز که می بایست همراهتان باشد را بررسی کنید. کفش های سالن، باغ، چتر، وسایل آرایشی، تور و تاج، کیف پول، حلقه، ساعت و … . اطمینان حاصل کنید که همسرتان هم وسایل مورد نیاز و ضروری اش را برداشته است. میتوانید مطلب “آماده کردن لباس عروس و لوازم مورد نیاز عروس” را ملاحظه کنید تا وسایل مورد نیاز عروس فراموش نشود.

آرامش و اعتماد به نفس

سعی کنید روز عروسی تان آرامشتان را حفظ کنید. این یکی از مهمترین موارد در روز عروسی است که می تواند در روز عروسی تان تاثیر گذار باشد. در همین رابطه مطلب “آرامش قبل از عروسی” و همچنین “۴ راه برای داشتن آرامش در مراسم عروسی” را حتما بخوانید. بعد از اینکه از خانه بیرون آمدید اندکی قدم بزنید و نفس عمیق بکشید.

دسته گل عروس

دسته گل خود را بررسی کنید. اگر از گل های پژمرده در آن استفاده شده از طراح آن بخواهید آن را با گل های تازه عوض کند . چراکه این دسته گل می بایست تا شب دست شما باشد. در همین رابطه مطلب “مدل های جدید دسته گل عروس مناسب فصل” را بخوانید.

 روز عروسی تان مبارک 

منبع موسسه عروسی روضاتی